تئاترنت

بسیج الگوی موفقیت‌ جبهه مقاومت اسلامی است

img

به گزارش پایگاه خبر اسفراین (اسفراین نیوز) به نقل از  خبرگزاری بسیج ؛  هم‌زمان با هفته بسیج فرماندار، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجیان این شهرستان در محل دفتر امام جمعه این شهرستان با وی دیدار کردند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اسفراین در ابتدای این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدا بویژه شهدای بسیج گفت:  بسیجیان این شهرستان با محوریت امام جمعه در خط ولایت و با بصیرت گوش به فرمان مقام عظمای ولایت این مسیر انقلاب را ادامه داده ومی‌دهند.
وی گفت: در دوران دفاع مقدس با وجود کمبود امکانات بسیج توانست در کنار سپاه و ارتش جنگ را اداره کند و با عشق و علاقه ای که به نظام و امام داشتند نگذاشت ذره‌ای از خاک این کشور به دست دشمن بیفتد.
سرهنگ مهدی الهی راد افزود : امروز بسیج با نشاط کامل در دل میدان های مختلف خدمت گذاری حاضر است و از هیچ خدمتی به اقشار مختلف جامعه فروگذار نمی‌کند.
امام جمعه اسفراین نیز با گرامیداشت هفته بسیج گفت: بسیج یک نیروی مردمی پرشور وپرحرارت و پر توان است که می تواند در همه عرصه ها فعالیت کند.

حجت الاسلام قدیر محمدیان با بیان اینکه درهفته بسیج باید بسیاری از مسائل بازخوانی و بازسازی شود گفت: موفقیت‌های جبهه‌های مردمی و مقاومت در عراق، سوریه، لبنان و لیبی و طرح اولیه تشکیل بسیج مردمی در تمامی این کشورها برگرفته شده از بسیج ایران اسلامی است.

کد خبر:5290   تاریخ انتشار: سـه شنبه ، 30 آبان سال 1396 ساعت 23:28:0