تئاترنت

۱۳آبان روز نمایش روحیه استکبارستیزی ملت ایران

img

به گزارش پایگاه خبر اسفراین (اسفراین نیوز) به نقل از مهر ، حجت‌الاسلام علی خادمی در حاشیه راهپیمایی بزرگ ۱۳آبان اسفراین اظهار کرد: اما استکبارستیزی ملت ایران در طول تاریخ انقلاب اسلامی سبب شکست تمامی این توطئه‌ها شده است.
حجت‌الاسلام خادمی تصریح کرد: ملت ایران در روز ۱۳ آبان کشورهای آزاده دنیا را متوجه خود کرد و نشان داد که می‌شود با دست‌خالی، اتکا به خداوند و باروحیه استکبارستیزی، در مقابل قدرت‌های زورگو ایستاد و به پیروزی رسید.
وی بابیان اینکه استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل نمی‌خواهد حاکمیت ملت ایران را ببیند و همواره در حال توطئه‌چینی برای ایران اسلامی است، گفت:  تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام که در ۱۳ آبان سال ۵۸ به‌صورت خودجوش به وقوع پیوست، برنامه‌های دشمن را نقش بر آب کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه اهمیت مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان امسال بیش از گذشته است عنوان کرد: هیئت های مذهبی، کانون مداحان، مؤسسات قرآنی و مردمی و روحانیون و طلاب همچون سایر مردم ایران در این روز با حضور گسترده خود به یاوه‌گویی استکبار جهانی که در رأس آن آمریکای جنایتکار قرار دارد، پاسخ می‌دهند

کد خبر:5286   تاریخ انتشار: یـک شنبه ، 14 آبان سال 1396 ساعت 23:3:0