تئاترنت

اعتبارات سفر رهبری، اسفراین را به کارگاه عمرانی تبدیل کرد

img

به گزارش پایگاه خبر اسفراین (اسفراین نیوز) به نقل از ایرنا حجت الاسلام قدیر محمدیان شنبه در آیین گرامی داشت پنجمین سالروز سفر مقام معظم رهبری به شهرستان اسفراین اظهار کرد: رهبری همیشه بر غیر اعتماد بودن آمریکا تاکید داشت واظهارات دونالد ترامپ به همه ثابت کرد که آمریکا قابل اعتماد نیست.
وی افزود: هدف از سخنان ترامپ اختلاف در میان مردم بود اما با موضع گیری های به موقع مسئولان بلند پایه نظام از جمله رئیس جمهوری و سایر مسئولان این امر موجب اتحاد در ملت شد.

***مدیران در تراز شهرستان منصوب شوند

امام جمعه اسفراین در بخشی دیگری از سخنانش با اشاره برکات مادی و معنوی سفر مقام معظم رهبری به شهرستان اسفراین گفت: اختصاص اعتبارات سفر رهبری به این شهرستان در زمانی که مشکل اعتبارت در کشور وجوداشت به کارگاه عمرانی تبدیل کرد.
حجت الاسلام محمدیان با اشاره به بیانات و تمجید رهبری در باره شهرستان اسفراین گفت: آنچه در پیام رهبری این شهرستان را بزرگ کرد اشاره به علما و تاریخ و فرهنگ و قدمت کهن این خطه بود.

وی افزود: با توجه به توصیفات و تمجید رهبری از این شهرستان، مسئولان ارشد شهرستان و کسانی که در انتصابات نقش دارند باید در تراز این شهرستان افراد را برای مناصب مختلف این شهرستان منصوب کنند .
امام جمعه اسفراین با بیان اینکه لازمه داشتن گام های قوی در شهرستان این است که افراد پویا ،مبدع ،باسواد و با تقوا داشته باشیم افزود: برا ی توسعه هر چه بیشتر شهرستان اسفراین نیازمند افراد کارآمد هستیم.
حجت الاسلام محمدیان گفت: اگر بناست که سلیقه های سیاسی میدان داری کنند باید از افراد کارآمد عبور کنیم و به سمت انسانهای که توانمند نیستند برویم.
وی تصریح کرد: در راستای تمجیدهای رهبری باید افراد کارآمد، با سواد، باتجربه، کارآمد و بری ازهواهای نفسانی انتخاب کنیم.
فرمانده سپاه شهرستان اسفراین نیز دراین آیین با اشاره به سخنان رئیس جمهور آمریکا گفت: ادبیات ناشایست ترامپ در دیپلماسی جهان هیچ جایگاهی ندارد.

سرهنگی الهی راد با بیان اینکه تاریخ آمریکا از ابتدا پر از جنایات برعلیه سرخ پوستان و سیاهپوستان و سایر ملت هاست گفت: این یاوه گویی ها ی رئیس جمهور آمریکا آخرین دست و پا زدن جبهه استکبار و نشان از عصانیت آنهاست.
وی گفت: ایران ونیروی سپاه ایران افتخار می کند که خار چشم دشمنان است و این یاوه گویی های دشمنان راه به جایی نمی برد.
شهرستان ۱۲۰هزر نفری اسفراین در ۶۰کیلومتری جنوب شرقی بجنورد قراردارد و در ۲۲مهرماه سال ۹۱ میزبان مقام معظم رهبری بود.

کد خبر:5282   تاریخ انتشار: یـک شنبه ، 23 مهر سال 1396 ساعت 0:34:0