تئاترنت

انتخاب هیئت رئیسه شورای شهرستان اسفراین

img

به گزارش پایگاه خبر اسفراین (اسفراین نیوز) به نقل از برنا ؛معاون فرماندار شهرستان اسفراین ضمن تسلیت ایام ماه محرم و تبریک هفته نیروی انتظامی گفت : طبق قانون بعد از برگزاری انتخابات و مشخص شدن اعضای شورای شهر و روستاها باید اعضای شورای بخش و نمایندگان شورای شهر در شورای شهرستان توسط منتخبین اعضای شورا مشخص شوند و این اعضا نیز هیات رئیسه را بین خود انتخاب نمایند.
وی در ادامه گفت: طبق قانون باید از شهر های بالای 50000 هزار نفر دو نفر ، از شهر های زیر 50000 نفر یک نفر و از بخش های مرکزی و بام و صفی آباد نیز یک نفر به عنوان عضو شورای شهرستان انتخاب شوند و از بین این ها رئیس شورای شهرستان ، نماینده شورای شهرستان در شورای استان و منشی و خزانه دار انتخاب شوند.
معاون فرماندار شهرستان اسفراین بیان نمود: به جهت حمایت از شورای شهرستان ، در فرمانداری دبیرخانه این شورا را تشکیل دادیم و همه مسئولین ادارات را نیز مکلف کردیم که با شورای شهرستان همکاری لازم را داشته باشند.
در انتهای این جلسه پس از اخذ رای، آقای قیاسی به سمت رئیس،آقای نیکوکلام نائب رئیس،آقای روشنی منشی اول،آقای شعبانیان منشی دوم و آقای حسین آبادی به عنوان نماینده شورای اسلامی استان و سخنگو انتخاب شدند.

 

کد خبر:5279   تاریخ انتشار: چهارشنبه ، 19 مهر سال 1396 ساعت 21:36:0