تئاترنت

برگزاری هفتمین اجلاس روسا و معاونین کلان منطقه 9 آمایشی در اسفراین

img

به گزارش پایگاه خبر اسفراین (اسفراین نیوز) به نقل از فارس ، هفتمین اجلاس روسا و معاونین آموزشی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کلان منطقه 9 آمایشی درروستای شور از توابع دهستان میلانلو در شهرستان اسفراین برگزار شد.
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در حاشیه هفتمین اجلاسیه روسا و معاونین کلان منطقه 9 آمایشی گفت: اجلاس منطقه 9 آمایشی متشکل از دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی استان‌های خراسان شمالی رضوی و جنوبی می‌باشد که هدف از برگزاری این اجلاسیه، هماهنگی بیشتر بین دانشکده‌ها و دانشگاه‌های منطقه 9 آمایشی می‌باشد.
عباس نیک‌روش با اشاره به اجلاسیه منطقه 9 آمایشی گفت: در این اجلاس مواردی که از سمت وزارتخانه ارجاع شده است بررسی و از اعضای کلان منطقه نظرخواهی صورت می‌پذیرد که به‌منظور ارتقاء و افزایش کمی و کیفی آموزش پزشکی و توسعه آموزش پزشکی این جلسات در نقاط مختلف به‌صورت متناوب ادامه دارد.
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین افزود: سند آمایش سرزمینی آموزش عالی در حوزه سلامت در سال 94 ابلاغ‌شده است که مصوبه شورای انقلاب فرهنگی است که وزارت بهداشت مکلف به اجرای آن است ودراین سند هماهنگی حداکثری در بین واحدهای آموزشی دانشکده‌ها و دانشگاه‌های مناطق باید صورت بپذیرد.
نیک‌روش اظهار داشت: در حوزه اجرای بسته‌های تحول در حوزه آموزش که وظایفی را برای هر کلان‌منطقه از سوی وزارت تعریف می‌شود که به‌عنوان مأموریتی ویژه و مأموریتی مشترک در راستای دستیابی به اهداف جلسات برگزار می‌شود.

 

کد خبر:5262   تاریخ انتشار: شــنـبـه ، 31 تیر سال 1396 ساعت 0:14:0