تئاترنت

با رای به رئیسی و دولت کار و کرامت گام استوار دیگری برای نجات از وضع بغرنج موجود برمی داریم

img

به گزارش پایگاه خبری اسفراین (اسفراین نیوز) به نقل از فارس قاسم جعفری نماینده معین جمنا در خراسان شمالی در یادداشتی از حجت الاسلام رئیسی حمایت کرد؛
امروز در معرض یک امتحان عظیم دیگر  و در عین حال معنادار قرار گرفته ایم . انتخابات ریاست جمهوری محک بزرگی است که آحاد ملت با حضور سراسر شور و انگیزه و ایمان خود استمرار و امتداد راهی را تاکید و  تضمین کنند که مبتنی بر  زلال اسلام و بر شیوه آرمان های بلند امام ، انقلاب و ولایت است و عصاره آن بر پایه مردم سالاری دینی و در قالب" جمهوری اسلامی " تحقق یافته است .
هم استانی های عزیز و گرامی ! ضمن احترام به  سایر علایق و سلایق اعلام می دارد این حقیر در شرایط کنونی نوشتن نام سید کریم ، عالم و دانشمند را بر روی برگه رای مصداق کامل مشارکت اثر گذار و اعمال حقوق شهروندی با پشتوانه شرعی و و عقلی می دانم.
مدیری با تجربه و کارا و سوابقی  روشن و متصف به سلامت دین و اخلاق و دامن پاک از هرگونه فساد و پلشتی که عزم جدی حرکتی نوین برای ساختن کشور و صیانت از دستاوردهای نظام و حل مشکلات گریبانگیر مردم در وجود او موج می زند.
ان شاء الله رای شما به حجة الاسلام و المسلمین رییسی تغییر به نفع مردم و تشکیل دولت کار و کرامت را رقم خواهد زد و با نگاه عالمانه رونق اقتصادی ، حل معضل بیکاری ، رفع اسیب های اجتماعی ،  شکوفایی فرهنگی در عین حراست از ارزش های دینی ملی و بومی ، درخشش در عرصه بین الملل و تعامل سازنده  ، خیرخواهانه و صلابت مند در سایه برنامه ریزی درست و به همت ۸۰ میلیون ایرانی غیور شکل خواهد گرفت و ملتی نجیب و وارث شهیدان و صالحان گام استوار دیگری برای نجات از وضع بغرنج موجود و ایجاد زمینه های لازم در جهت احیای تمدن نوین اسلامی برخواهد داشت.

کد خبر:5255   تاریخ انتشار: چهارشنبه ، 27 اردیبهشت سال 1396 ساعت 18:0:0