همسرمان را اهل بهشت کنیم

imgخوشبختی مهریه بالا و جهیزیه سنگین نیست، بلکه آرامش، احساس امنیت و سعادت است که با پایبندی به روش شرع، می‌توان به آن دست یافت.

۱۳۹۰/۹/۷ - ۱۰:۵۲

وحشت دانشمندان از انتشار دستاورد مرگبار يك تحقيق: ساخت ويروسي كه تمدن بشريت را نابود مي‌كند!

imgاسفراین نیوز: گروهي از دانشمندان در حال پافشاري براي انتشار پژوهش خود در مورد چگونگي توليد يك ويروس آنفلوآنزاي انسان‌ساز هستند كه به ادعاي آنها، به شكل بالقوه مي‌تواند تمدن بشريت را محو و نابود كند.

۱۳۹۰/۹/۷ - ۱۰:۳۷

ملاقات مرد معتاد با فرشته نجات در‌ پارک

imgهیچ کس قبولم نداشت تا اینکه یک شب در یکی از خیابان‌های کرمان تصادف کردم. همه فکر می‌کردند من مرده‌ام. اما بعدا متوجه شدم که تعدادی از کارگران مرا به بیمارستان رسانده‌اند. در بیمارستان هم بدون اینکه زخم‌هایم را شست و شو دهند، پایم را گچ گرفتند و چون کسی را نداشتم مرا در پارک رها کردند

۱۳۹۰/۹/۶ - ۲۱:۲۳

حمیدرضا خزائی نخستین مدیر رادیو جبهه :

عصر طلایی رادیو در دوران جنگ/ مردم با رادیو جبهه زندگی می‌کردند

img حمیدرضا خزائی در حال حاضر قائم مقام معاونت برنامه‌ریزی و نظارت را بر عهده دارد. او مدیر رادیو جبهه، مدیر تولید رادیو، مدیر گروه معارف رادیو تهران، مدیر رادیو کرج و قائم مقام معاونت صدا بود. خزائی نخستین مدیر رادیو جبهه بود که سال 1364 راه اندازی و مدتی بعد از پذیرش قطعنامه 598 تعطیل شد. با او درباره راه‌اندازی رادیو جبهه، گزارشگران، گویندگان و حال و هوای این شبکه در زمان جنگ صحبت کردیم.

۱۳۸۹/۷/۲ - ۱۶:۲۲

امام جمعه اسفراین:

امام جمعه اسفراین: رمضان ماه خانه تکانی دلهاست

imgامام جمعه اسفراین، رمضان را ماه خانه تکانی دلها دانست و گفت: ماه مبارک رمضان، ماه خطابه های مولا علی (ع) و ماه خودسازی و خلاص شدن از نفسانیات برای رضای خداوند است.

۱۳۸۹/۵/۳۰ - ۱۸:۴۶

مدیر کل حوزه ریاست سازمان :

شبکه سیمای خراسان شمالی ،ششم مرداد ماه افتتاح می شود

imgمشاور رییس سازمان ومدیر کل حوزه ریاست سازمان صداوسیمااعلام کرد ،با حضور مهندس سید عزت الله ضرغامی رییس رسانه ملی شبکه سیمای خراسان شمالی افتتاح خواهد شد.

۱۳۸۹/۵/۲ - ۱۸:۱۴