مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی اعلام کرد:

شهرهای اسفراین ،جاجرم و گرمه متأثر از کانون‌های بحرانی فرسایش بادی هستند

imgاسفراین نیوز: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی گفت: شرایط حاکم بر صفی‌آباد اسفراین و میاندشت جاجرم به عنوان مهم‌ترین دشت‌های استان، مبین تأثیر فرسایش بادی در دشت‌های آنها است.

۱۳۹۳/۲/۲ - ۲۳:۵۲

همزمان با ولادت صدیقه طاهره حضرت زهرای اطهر (س):

دنگ کرمانج به صدا در آمد.

imgاسفراین نیوز: به مناسبت زادروز فرخنده حضرت صدیقه طاهره (س) شبکه استانی ˈاترکˈ صدا و سیمای خراسان شمالی، در آیینی پخش برنامه های ویژه خود به زبان کرمانجی (کردی خراسانی) را آغاز کرد.

۱۳۹۳/۲/۲ - ۰:۵۷

پس از برگزای آیین جشن عبودیت و تکلیف:

75 نفر از دانش آموزان استثنایی خراسان شمالی اولین نماز خود را در اسفراین خواندند

imgاسفراین نیوز: جشن تکلیف دانش آموزان با نیازهای ویژه خراسان شمالی روز دوشنبه در دارالقرآن کریم امام محمد باقر (ع) اسفراین برگزار شد.

۱۳۹۳/۱/۲۶ - ۲۱:۵۶

در سال 1392:

امیرعلی و فاطمه در صدر اسامی منتخب مردم خراسان شمالی

imgمدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: اسامی امیرعلی و فاطمه در صدر اسامی منتخب خانواده‌های استان طی سال گذشته قرار گرفت.

۱۳۹۳/۱/۲۵ - ۱۸:۷

استاندار خراسان شمالی خبر داد

استخدام 1000 نفر در دستگاه‌های خراسان شمالی

imgاسفراین نیوز: استاندار خراسان‌شمالی از برنامه استخدام یک هزار نیرو در دستگاه‌های این استان طی امسال خبر داد و گفت:‌ اگر منابع مالی این سهمیه استخدامی تأمین شود آمادگی داریم این آزمون را برگزار کنیم.

۱۳۹۳/۱/۲۵ - ۱۸:۷

مديركل بنياد مسكن انقلاب اسلامی خراسان شمالي خبر داد:

105 واحد مسكوني مهر در اسفراین آماده افتتاح است

imgاسفراین نیوز:علی محمدی گفت: طي سال جاري تعداد سه هزار و 920 واحد مسكن شهري آماده در شهرهاي زير 25 هزار نفر در خراسان شمالی به بهره برداري خواهد رسيد. از اين تعداد واحد مسكن شهري آماده شده هم اكنون 105 واحد مسكوني در اسفراين آماده افتتاح هستند.

۱۳۹۳/۱/۲۵ - ۱۷:۴۳

رئیس خانه مطبوعات خراسان شمالی:

پیگیر توهین به عکاسان در مراسم کشتی چوخه اسفراین هستیم

imgاسفراین نیوز: رئیس خانه مطبوعات خراسان شمالی گفت: امسال برای دومین بار در برگزاری کشتی چوخه اسفراین به عکاسان خبری توهین شد که جامع خبری خراسان شمالی و خانه مبوعات خراسان شمالی پیگیر این موضوع است.

۱۳۹۳/۱/۲۱ - ۱:۴۵

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی خبر داد:

روکش آسفالت محور اسفراین به بجنورد و اسفراین به سبزوار امسال انجام می شود

imgاسفراین نیوز: علی اصغر بدیعی مقدم گفت: روکش آسفالت 5 محور بجنورد به اسفراین، اسفراین به سبزوار، بجنورد به آشخانه، فاروج به شیروان و شیروان به بجنورد در سال جاری انجام می شود.

۱۳۹۳/۱/۲۱ - ۱:۴۵

رئيس آموزش و پرورش استثنايي خراسان شمالي خبر داد:

25 فروردين؛ اسفراین میزبان جشن تکليف دانش آموزان استثنايي خراسان شمالی

imgاسفراین نیوز: دانش آموز استثنايي استان، بيست و پنجم ماه جاري رسيدن به سن تکليف خود را در شهرستان اسفراین جشن مي گيرند.

۱۳۹۳/۱/۲۱ - ۱:۴۵

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت:

آثار تاریخی خراسان شمالی گردشگر خارجی نداشت

imgاسفراین نیوز: شهر تاریخی بلقیس به عنوان دومین ارگ خشت و گلی کشور در اسفراین، پنج تا شش سال است که کتاب و مقاله منتشر و همایش برپا می شود ولی هنوز در ابتدای راه معرفی آن به گردشگران هستیم.

۱۳۹۳/۱/۲۱ - ۱:۳۶

مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی خبر داد:

رهاسازی دو بهله سارگپه در پارک ملی ساریگل اسفراین

imgاسفراین نیوز: مطهری مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: طی شروع روزهای کاری در سال جدید تعداد دو بهله سارگپه مصدوم پس از گذراندن دوره درمان و تیمار توسط محیط بانان شهرستان اسفراین در منطقه پارک ملی ساریگل رهاسازی شدند.

۱۳۹۳/۱/۱۹ - ۰:۳۲

اشاره رهبری، بلقیس اسفراین را قبله گاه گردشگران نوروزی کرد

imgاسفراین نیوز: شهر تاریخی ˈبلقیسˈ اسفراین، نوروز امسال بیشترین جاذبه را در میان آثار و بناهای تاریخی استان خراسان شمالی برای جلب گردشگران داشت.

۱۳۹۳/۱/۱۸ - ۲۳:۳۴

معاون بهبود تولیدات گیاهی اداره کل جهاد کشاوزی خراسان شمالی خبر داد:

سرمای بهاره بیش 38 میلیارد و 478 میلیون ریال به کشاورزان اسفراین خسارت زد

imgاسفراین نیوز: بیشترین خسارت سرمازدگی در خراسان شمالی مربوط به بخش کشاورزی شهرستان اسفراین است که 38 میلیارد و 478 میلیون ریال کشاورزان این منطقه خسارت دیده اند..

۱۳۹۳/۱/۱۷ - ۱۸:۴۶

جلوه گری کمیاب ترین گل های جهان در ارتفاعات خراسان شمالی

imgاسفراین نیوز : عمده رویشگاههای این گونه کمیاب گیاهی در کوه ˈاسدلیˈ در میانه بجنورد و اسفراین و کوه ˈتکل قوزˈ در شهرستان راز و جرگلان ، کوه ˈخمبی و سرایˈ در شهرستان گرمه، ˈدو راهی دشت، کوه بهار، کوه پلنگ و جوزکˈ در شهرستان مانه و سملقان، شناسایی شده است.

۱۳۹۳/۱/۱۷ - ۱۸:۲۳
12345678910...>>